Sanal Gerçeklik

VolTurk Sanal Gerçeklik

Sanal gerçeklik, sanal gerçeklik gözlükleri (VR, headset ..vb) yardımı ile kişinin tamamen farklı bir ortama girmesidir. Bu ortam bilgisayar ortamında hazırlanan 3 boyutlu bir dünya olabileceği gibi , 360 derece video yada 3D tarama yöntemi ile elde edilmiş gerçek mekanlarda olabilir. .

Sanal gerçeklik hissiyatının maksimum seviyede yaşanması için kullanılan gözlüklerin ekran kalitesi ve gözlük merceğinin görüş açısı çok önemlidir. Sanal gerçeklik gözlükleri cep telefonları ile çalışan ve kendinden ekranlı PC ile çalışan olmak üzere 2 ye ayrılır. İkisininde birbirine göre kullanım alanına göre üstünlükleri vardır.

Sanal gerçeklik sistemlerini destekleyici bisiklet, araba, uçak, paraşüt, koşu bandı gibi ürünler kullanılarak etkileşim artırılabilir ve ellere takılan kumandalar ile sanal ortamda gerçek elinizi kullanma olanağına sahip olabilirsiniz.

Sanal gerçeklik, eğitimden pazarlamaya, inşaatdan eğlenceye bir çok alanda kullanılabilir. Uygulamak istediğiniz projeleri kullanım alanına uygun olarak geliştiriyor ve projenin her aşamasında destek oluyoruz.

HTC vive Sanal Gerçeklik Sistemleri Kiralama

Etkinliklerde, fuar standlarında yada dışarıda insanlara sanal gerçeklik teknolojisinin en iyi donanımları ile birbirinden güzel deneyimler yaşatarak prestijinizi arttırmak, katılımcıların kaliteli vakit geçirmesini sağlamak ve eğlenmek gibi bir düşünceniz var ise doğru yerdesiniz.

2 yıldır sanal gerçeklik sistemleri üzerine çalışan firmamız size özel yada var olan simülasyonlar ile hizmetinizde.

Fiyata Dahil(1 Günlük Kiralama) Olanlar; - HTC VİVE Sanal Gerçeklik Sistemi - VR Ready PC - Kullanılacak Yazılım, Oyun ve Sİmülasyonlar - 2+1 Ses Sistemi - Projeksiyon - Min 1 Adet Cihaz Kurulumu ve Çalışmasını Sağlayacak Uzman Personel

Toplamda 3 HTC vive, 2 Gear VR, 1 Oculus Rift, 1 Oculus DK2 ile tüm ihtiyaçlarınız için hazırız.

Türkiye nin her yerine hizmet vermekteyiz.

Çalışmalarımız

Projelerimizin bazılarını aşağıdaki resim ve videolardan inceleyebilirsiniz..

Swiss Otel VR Standı

Giltaş Ayakkabı Fuarı

Daha Fazla Bilgi ve Fiyat almak için Bizimle İletişime Geçin