VolTurk 'e Bakış

NEDEN BİZ

Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.Kendimizi geliştirerek sizlere daha iyi hizmet veririz.Müşteri odaklı çalışmayı benimseriz bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi ve heyecanlı kişiler ile kadromuzu güçlü tutarak endüstri 4.0 devriminde yerli sermaye kullanarak minimum maliyetle maksimum güvenli performans sağlamak.

VİZYONUMUZ

Dünya teknoloji devleri ile rekabet edebilecek milli öncü şirket olmak.

YÖNETİM

CEO & Kurucu

Kemal ÖZDEMİR

2013 yılında çıktığımız yolda Tubitak Desteği ile önce Güneş Enerjisi ile çalışan yarış arabası, sonrasında iki kişilik elektrikli arabayı yerli imkanlar ile üretmeyi başardık ve sayısız ödüller aldık. Sanayi Bakanlığının desteğiyle aynı anda 4 farklı malzeme kullanabilen 3 boyutlu yazıcı arge projesini başarıyla tamamladık. KOSGEB Ar-Ge inovasyon desteği ile sanal gerçeklik ekipmanları üretimine başladık. Aldığımız yatırımlar ile büyüyerek çeşitli sektörlerde faaliyetlerimize devam etmekteyiz

CFO

Oğuz GÜLSÜN

19 Nisan 1992 de İzmir Karşıyakada dünyaya geldi.İlköğretimini İzmir/Bornovanın Evka 4 semtindeki Yeşiltepe ilköğretim okulunda tamamladı.Ardından Bornova Anadolu lisesinden 2010 yılında mezun oldu. Ekonomiye merakı liseden sonra başladı.Özellikle döviz kurları ve emtialar üzerine yoğunlaştı.Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi bölümününe devam ederken SPK lisanslarını tamamladı. Kendi borsa robotlarını yazarak yazılım bilgisini geliştirdi.Volturk teknolojinin finansal işlerine bakmaktadır.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

Sorumluluk ve Şeffaflık

Öz değerlerimiz tevazu, insana saygı, halka yakınlık, sosyal sorumluluk bilinciyle kurumsal yönetişimi gerçekleştirmek

İnovasyon

Marka, patent, teknoloji, tasarım, bilişim ağı, fikri ve sınai mülkiyet alanlarında kalıcı üstünlükler yaratmak

Aktif Katılımcılık

Karar süreçlerinde katılım ve ortak aklı teşvik eden bir yönetim yaklaşımı oluşturmak