Mobil Uygulama

VolTurk Mobil Uygulama

Günümüzde hemen hemen herkesin yanına almadan dışarı çıkamadığı smartphone ( akıllı telefon ), tabletler gibi cihazlara özel olarak tasarlanmış yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir.

Ortalama bir insan telefonunu günde 150 defadan daha fazla kontrol ediyor. Cep telefonlarında geçirilen zamanının %69'u mobil uygulamalarda geçiriliyor. Akıllı telefon kullanıcılarının 79%'u telefonlarını ürün sipariş ederken kullanıyor. İnternetin işinize katkısı önemliyse, sizin için mobil uygulama sahibi olmak, lüksten öte bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Nasıl Yapıyoruz ?

Mobil uygulama fiyatı, yazılımda istenilen özelliklere göre farklılık göstermektedir. İşçilik ve geliştirme süresi arttıkça fiyatta doğru orantılı olarak artar. Mobil uygulamalar ilk yaygınlaştığı zamanlardaki gibi uçuk fiyatlarda değil. Volturk Teknoloji farkıyla kreatif çözümler,çeşitli eklentilerle dikkat çekici bir mobil uygulamaya optimum fiyatlarka sahip olabilirsiniz.Ortak görüşmemiz sonucunda isteklerinizi projelendiriyor ve yazılıma başlıyoruzEğer siz de bir mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Mobil Uygulama

İstekleriniz değerlendirilir ve proje hazırlanır

Mobil Uygulama

Uzman ekibimiz tarafından titizlikle hazırlanır

Android uygulama

Google Play ve App Store da yayınlanır

Çalışmalarımız

Projelerimizin bazılarını aşağıdaki resim ve videolardan inceleyebilirsiniz..

Sanal Sekreter

Sokak Çalışması

Konak Belediyesi

Sanat - Resim

ÖSYM Tercih Rehberi

Ortak Platform
Bilgi ve Fiyat almak için Bizimle iletişime Geçin